Before image

Grafickemú dizajnu sa venujem 16 rokov a medzi mojich klientov patria spoločnosti ako Orange, Bencik Culinary Group, SPP, Slovnaft, US Steel, ZOŠ, ZSE, Pohotovosť, Incheba a ine… 

Mám vyštudovanú umeleckú školu, odbor grafického dizajnu.
Venujem sa aktívne aj reklamno-produktovéj fotografii. 

Organizujem medzinárodnu, predajnú výstavu s názvom
FAUNIA Bratislava už 10 rok.

KTO SOM A AKO PRACUJEM ?

1. Nepracujem pre ľudí, ktorých nemám rád,
alebo na veciach v ktoré sám neverím.


To čo si myslím to aj hovorím a tak aj konám. 

Väčšina ľudí, ktorých mám rád, má aj produkt, ktorý mám rád. Ak tvoj produkt rád nemám, verím, že ho spolu dokážeme upraviť tak, aby som ho mal rád.

2. O cene nevyjednávam a neponúkam ani zľavy.

Vďaka mojej práci dokážeš viac zarobiť, ušetriť alebo osloviť nových zákazníkov alebo partnerov. Pracujem za sumu, ktorú ti dopredu napíšem. Ak nebudeš spokojný z mojou prácou, peniaze ti vrátim.To sa mi ale ešte nikdy nestalo, budeš spokojný.

3. Ak všetko vieš, nepotrebuješ ma!

Ak nie si otvorený dialógu a máš pocit, že vieš všetko urobiť lepšie, naša spolupráca nemá zmysel. Vážim si dielo a prácu všetkých ľudí a firiem, s ktorými pracujem. Očakávam to isté od druhej strany.

4. Budem robiť chyby. Tie robiš aj ty.

Žiadne univerzálne pravdy a všeobecne funkčné postupy, ktoré vždy a všade fungujú. Budeme skúšať, testovať a robiť chyby. Vďaka ním sa posunieme ďalej a nájdeme riešenia. Potom ich budeme opäť testovať a opäť hľadať chyby a takto dookola.

SCHOPNOSTI

 LOGO DIZAJN  100%

 GRAFICKÝ DIZAJN  100%

FOTOGRAFIA  80%

 RETUŠOVANIE   70%

I enjoy the life 100%

SERVIS 

  • FOTOGRAFIA

  • Fotografie podla poziadania digitalnou zrkadlovkou Canon EOS. Produktova fotografia, portretna fotografia, krajina, fotografovanie interieru alebo podla vasich specifickych poziadaviek. 

  • KREATIVA

  • Vymysleli ste si nieco a chcete to dostat do digitalnej podoby ? Mate nejaku neurcitu predstavu a cakate kreativny navrh ako to zrealizivat alebo ako to dostat do finale ... Vypracujem vam riesenie presne pre vase potreby. 

  • LOGO DIZAJN

  • Vypracujem vam na mieru logo podla vasich predstav. Ku kazdemu klientovi pristupujem individualne a vyhradim si pre neho dostatok casu na analyzu vasich predstav. Odporucim a poradim a vysvetlim co je vhodne a trefne.